Új Rendezvénysátor a Horizont Alapítvány Szolgálatában

A Horizont Rehabilitációs Közhasznú Alapítvány önkéntesei számos alkalommal részt vesznek különböző rendezvényeken, és eseményeken.

Most azonban, örömmel tudatjuk, hogy a Horizont Alapítvány még hatékonyabban tudja népszerűsíteni munkáját, köszönhetően az Expodom.hu nagylelkű adományának. Az Expodom.hu egy rendezvénysátrat ajánlott fel az alapítványunknak, amit a következő szezonban már aktívan használhatunk is.

Az új rendezvénysátor a Horizont Alapítvány önkéntesei számára hatalmas segítséget jelent majd a jövőbeli rendezvényeik szervezése során. A gyorsan felállítható sátor könnyedén telepíthető bármilyen helyszínen, és az időjárási viszonyoktól függetlenül lehetőséget biztosít rendezvények lebonyolítására.

Az alapítvány nevében hálásköszönetet mondunk az Expodom.hu-nak az adományért.