TÁMOP-2.6.2-12/1

PENTAX Image

A TÁMOP 2.6.2-es projekt pályázati célja elsősorban az volt, hogy az alapítvány a Dél-alföldi nonprofit és a versenyszféra piacain is meg tudjon jelenni mint az OFA referenciával rendelkező munkaerő-piaci szolgáltató.

– A szervezetfejlesztési tervvel együtt kialakítani az EFQM minőségbiztosítási rendszert a munkaerő-piaci szolgáltatások területén.

– Megszerezni az OFA referenciát legalább 2 munkaerő-piaci szolgáltatás területén.

– Az alapítvány két munkatársa vegyen részt készségfejlesztő tréningeken valamint számviteli és munkaügyi képzésen.

– Alakítsák ki majd erősítsék meg a szegedi civil szervezetekkel a kapcsolatokat, tartsanak közös rendezvényeket. Az alapítvány és az általa folytatott rehabilitációs tanácsadás Szegeden ismert legyen. 2008-tól létező, de 2012 évtől sikerült kialakítani a kapcsolatokat több szervezettel e pályázat keretében.

OFA referencia megszerzése megtörtént a következő munkaerő-piaci szolgáltatások területén:

– Egyenlő esélyű hozzáférést biztosító munkahelyi környezet kialakítását támogató tanácsadás

-Egyenlő esélyű hozzáférést biztosító munkahelyi környezet kialakítását támogató műszaki, technikai tanácsadás.