2021 Ősz

Egyéb rendezvények

Alapítványunk több helyszínen is népszerűsítette a tevékenységeit a 2021-es évben is. Próbálunk minél több helyen ott lenni, és elmondani a szolgáltatásaink mikéntjét.

Egyéb program
Festett táskák
Egyéb program
Vászontáskák

Csakazértis buli

2021-ben a járványhelyzet ellenére sikerült megrendezni 2021 október 15.-én a szokásos Csakazértis! Bulinkat, ahol játékokkal és zenével szórakoztatták magukat a fogyatékkal élők és a fogyatékkal nem élők. Együtt buliztak és jól érezték magukat.

Csakazértis buli

Civil piaci torna

Ahogy minden évben, így 2021-ben is az alapítványunk tartotta a reggeli tornát a Civil Piacon. Forró teával vártuk a Civil Piacra kilátogatókat, és bemutattuk a tevékenységeinket.

Civil piac

Makói Családok Átmeneti Otthona

2021-ben az alapítványunk a Makói Családok Átmeneti Otthonának is segített bútorokkal és az alapítványunk egyik partnerének adománya jóvoltából festékekkel.

Makói Családok Átmeneti Otthona