2017 Október

Civil Piac 2017

2017.10.08-án a Szegedi Városkép és Piac Kft, és a Talentum Alapítvány közös szervezésében, már negyedik alkalommal került megrendezés a Szegedi Civil Piac, melyen a mi alapítványunk is részt vett. Fontosnak tartjuk, ezt a programot, ugyan is ezáltal az emberek megismerhetik a civil egyesületek mindennapi munkáját.

Alapítványunk érzékenyítéssel és forró teával várta a családokat. Kipróbálhatták, milyen az, ha valaki látássérült. Bekötöttük a szemüket és így kellett felismerniük a fűszereket, vagy tárgyakat. Ezáltal arra mutattunk rá, hogy a többi érzékszervünk használata is nagyon fontos.

A színpadon több program várta a kicsiket és nagyokat. Volt extrém ugrálókötél bemutató és a MÁV Ovisok is készültek egy kis műsorral. Véleményünk szerint minden korosztály jól érzete magát.