2016 Június

Továbbképzés

Munkatársaink június 1 -én részt vettek az NMI által szervezett Ifjúságfejlesztő tréningen, ahol a kulturális közfoglalkoztatásról valamint annak sikertörténeteiről hallhattak előadásokat.

Részt vettünk a Védőnői Hálózat “Gyorshajtás” című programján

Június 9 -én a Védőnői Hálózat “Gyorshajtás” című programjának egyik állomása voltunk, ahol a városban egymással vetélkedő középiskolásoknak adtunk feladatokat. A felállított akadálypályán kellett a fiataloknak kerekesszékben ülve időre  végighaladnia. Alapítványunk munkatársai csak teljes elakadás esetén segíthettek. A középiskolásokkal Alapítványunk barátja, Farkas László beszélgetett és mesélte el mindennapjait, ezáltal érzékenyítve a fiatalabb generációt is a mozgáskorlátozással élők világával.

Idén is Mosolypart!

Június 19-én Alapítványunk idén is részt vett a Partfürdőn megrendezett Mosolyparton, ahol játékainkkal nemcsak a gyermekek arcára csentünk mosolyt.