2015 Szeptember

Egészségnap  – Ültessünk gyógynövényeket!

Szeptember 25-én a tápéi Heller Ödön Művelődési Házban első alkalommal került megrendezésre a Horizont Rehabilitációs Közhasznú Alapítvány szervezésében a RehabIn Egészségnap.
A délután alcíme, ültessünk gyógynövényeket. Az eseményen több kiállító is megjelent készítményeivel. Az egyik legkellemesebb volt testnek és léleknek egyaránt, a gyógyteák kóstolása, de találkozhattunk a Váraljai fűszerekkel, Váraljai László által, aki ezekről, valamint a batátáról a délután folyamán előadást is tartott. A délután másik előadója Börcsök Attila kertész volt, akivel a gyógynövények ültetéséről lehetett beszélgetni, és sokan éltek is ezzel a lehetőséggel. De láthattunk gluténmentes péksüteményeket, ortopéd papucsokat, szappanokat, gyógyító ásványokat, ékszereket, valamint ki lehetett próbálni a Globe Center Egészsgéház szolgáltatásait is. Az ÉT-REND Egyesület pedig gabonatejjel kínálta meg a vendégeket.
18 órától pedig jöhetett egy újabb fő attrakció, Bergerné Wilk Halina tartott egy órahosszás Hangfürdőt.