2013 November

Esély Nap és Civil Börze

November 15 –én Alapítványunk partnerszervezetivel (Csongrád Megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház, Szegedi TiniTelefon Lelkisegélyszolgálat Egyesület, Prima Quality az Emberekért Egyesület, Mozgáskorlátozottak Csongrád Megyei Egyesülete, Progress Vállalkozásfejlesztő Alapítvány) közösen megrendeztük a szegedi Ifjúsági Házban az Esély napot és civil börzét.
A civil szervezetek összefogása ismét bizonyított, hiszen a rendezvény nagyon jól sikerült, a szakmai előadások magas színvonalúak voltak és a résztvevők is hozzájárultak aktívan hozzászólásaikkal, tapasztalataik megosztásával a program színvonalához.
A szakmai kulturális rész zárta, vendégünk volt a budapesti Gördülő Tánccsoport, kik egy megható előadással készültek számunkra valamint a Villanások Improvizációs Színház humoros előadása keretbe foglalta és zárta be a napot.