2013 Június

„Négyen Együtt – 2.” Részvétel a XXIII. Nemzetközi Kamionos és Country Találkozón

Július 20-án „Négyen együtt – Ismerj meg minket!” program keretében alapítványunk ismét összefogott partnereivel, hogy népszerűsítse a civil szférát. A Horizont Alapítvány a Kamionos Találkozón a standhoz látogatók részére felfrissülési tornagyakorlatokat mutatattak be gyógytornász szakembereink, melyeket a résztvevők pár perc alatt elsajátíthattak. Tippeket adtunk az úton levők részére, hogy hogyan küzdhetik le a közúti balesetek nagy részét okozó monoton vezetésből fakadó fáradságot, álmosságot. A stand látogatottsága és a rendezvény nagyon jól sikerült, ismét megmutathattuk, hogy a civil szférára szükség van… nemcsak úton – útfélen!